fbpx

Ile kosztuje DJ na wesele 2023 / 2024 | cennik | oferta

Ile kosztuje DJ na wesele w sezonie 2023 / 2024 ?

Ceny za usługi DJ-a na weselach w sezonie 2023/2024 są różnorodne i uzależnione od wielu czynników, w tym doświadczenia, zakresu usług oraz opinii. Doświadczenie i renoma DJ-a są niezwykle istotne, ponieważ wpływają na jakość oferowanych usług. Dlatego też, DJ-e z długoletnim stażem i ugruntowaną pozycją w branży będą kosztować więcej, ale jednocześnie zapewnią najlepszą jakość.

Sprzęt również odgrywa ważną rolę w kosztach – tańsze opcje często oznaczają niższej jakości sprzęt. Warto pamiętać, że wybierając DJ-a, powinniśmy sprawdzić, czy jest on zarejestrowanym przedsiębiorcą, ponieważ często tańsze opcje pochodzą od podwykonawców działających „na czarno”.

Za prowadzenie 8-10 godzinnego wesela przez doświadczonego DJ-a można liczyć się z kosztem w wysokości 4000-6500 zł, a najbardziej znani DJ-e w branży to koszt nawet powyżej 8500 zł. Cena zazwyczaj zawiera kompleksową obsługę, tj. DJ-a, nagłośnienie i oświetlenie, a także dojazd w okolicy miejsca zamieszkania DJ-a. W przypadku wyboru DJ-a z dalszej lokalizacji, dodatkowy koszt dojazdu i noclegu również powinien być uwzględniony w cenie.

Usługi dodatkowe, takie jak prowadzenie przez dwie osoby, DJ i konferansjer, instrumentaliści (np. saxofon), ciężki dym, dekoracja światłem czy pokaz pirotechniczny, będą wymagać dodatkowej opłaty. W przypadku wesela dwudniowego z poprawinami, cennik DJ-a na kilkugodzinne poprawiny będzie zaczynał się od 1500 zł.