fbpx

Oferta: ile kosztuje DJ na wesele 2024 ❤️ DJ na wesele | cennik | oferta | Warszawa

 

Ile kosztuje DJ na wesele w sezonie 2023 / 2024 ?

Różnorodność cen jest spora, tak samo jak i jakość oferowanych usług. Wynika ona z wielu czynników najważniejsze z nich to doświadczenie, zakres usług oraz opinie.
Doświadczony DJ o uznanej renomie będzie droższy ale to właśnie doświadczenie w tym fachu jest najbardziej cenne. Odwzorowaniem ceny będzie również rodzaj oferowanego sprzętu. Tańsi DJ’e zazwyczaj korzystają z tańszego sprzętu. Jak to mówią, za dobre trzeba zapłacić, a sprzęt profesjonalny kosztuje krocie. Warto również sprawdzić czy wybrany przez nas DJ prowadzi działalność zarejestrowaną, niestety często tańsi podwykonawcy prowadzą działalność „na czarno”.

Za prowadzenie 10 godzinnego wesela przez doświadczonego DJ’a czy DJ – Wodzireja  należy liczyć się z kosztem od 4000 – 6000 zł.  A najbardziej rozpoznawalni didżeje w branży to koszt nawet ponad 8000 złotych.

Cena zwykle obejmuje kompleksową obsługę tj. DJ’a oraz nagłośnienie i oświetlenie. Obecnym trendem są lampy retro oraz rustykalne stanowiska DJów. Dojazd w okolicy miejsca zamieszkania DJ również powinien być wliczony w cenę. Zatrudniając didżeja z drugiego końca kraju, należy się liczyć z pokryciem kosztu dojazdu oraz noclegu.

Za usługi dodatkowe jak prowadzenie w dwie osoby dj plus konferansjer, instrumentaliści np.: sax, ciężki dym, dekorację światłem czy pokaz pirotechniczny dopłacimy dodatkowo.

Jeśli przewidujecie wesele dwudniowe z poprawinami, cennik DJ’a na kilkugodzinne poprawiny  zaczyna się od ok 1800 zł.