fbpx

Sale-weselne-ranking-2024-Warszawa-Łódź-Poznań

Sale weselne - Ranking 2024

Często jesteśmy jednymi z pierwszych, a czasem nawet pierwszymi podwykonawcami z którymi nawiązujecie kontakt w sprawie wymarzonego wesela z klasą.
Często także prosicie nas o pomoc w doborze najlepszego miejsca na Wasze wesele.
Opinie osób z branży są dla Was ważne, a my (nie chwaląc się) od kilkunastu lat jako DJ-e gramy kilkadziesiąt wesel (oraz eventów firmowych) rocznie, w najbardziej prestiżowych lokalach w całej Polsce.
 
Dzięki temu chcąc nie chcąc coś o lokalach wiemy i chętnie się tym doświadczeniem z Wami podzielimy.
Rynek weselny w ostatnich latach bardzo się zmienił, powstało wiele wyśmienitych lokali i wybranie tego „najlepszego” było by dla nas nie lada łamigłówką. Ba! Nawet wybrać TOP 10 było by ciężko. Dlatego w naszych rekomendacjach powstrzymamy się od zestawienia typu TOP X – kolejność prezentacji lokali jest zupełnie przypadkowa. W naszym zestawieniu znajdą się lokale które wg nas zasługują na wyróżnienie, które z czystym sumieniem możemy polecić przyszłym PM.
 
Skupiliśmy się na lokalach z Warszawy i okolic, bo w tych okolicach najczęściej zdarzam nam się współpracować. Prosimy, nie miejcie nam za złe tego, że lista jest dość syntetyczna. Z większością lokali, w których mieliśmy okazję współpracować, mamy masę miłych wspomnień, a nasza lista rekomendacji nigdy nie miałaby końca.

Rezydencja Miętowe Wzgórza - Mansion House

mietowe_wzgorza_dj_na_wesele
Jako pierwsze miejsce w naszej liście rekomendacji chcielibyśmy zaprezentować Rezydencja Miętowe Wzgórza – Mansion House.
Mieliśmy okazję wielokrotnie współpracować w tym przepięknym miejscu. Wspaniale położone miejsce, rewelacyjna – profesjonalna obsługa, doskonała kuchnia. Wszystko przemyślane od początku do końca – łącznie z bardzo dobrą akustyką sali – co jest istotne przy imprezach z DJ  czy zespołem. Jeśli jeszcze nie znacie tego miejsca to szybko nadróbcie zaległości. POLECAMY !!!
 
Rezydencja Miętowe Wzgórza – Mansion House
Trębki Nowe 90, 05-170 Zakroczym
+48 781 200 400
info@mietowewzgorza.pl
Rezydencja Miętowe Wzgórza – Mansion House

Stara Oranżeria

stara_oranzeria_mrokow_dj_na_wesele
Kolejnym miejscem którego nie mogło zabraknąć na naszej liście rekomendacji to STARA ORANŻERIA – Mroków k/ Warszawy.
 
Jeśli wymarzyliście sobie ślub i wesele w styli rustykalnym (rustic wedding) to Stara Oranżeria z pewnością spełni Wasze oczekiwania.
 
O miejsce osobiście dbają właściciele, którzy doglądają każdego szczegółu zarówno podczas przygotowań jak i podczas samego przyjęcia. Oranżeria to duży naturalny ogród, który w sezonie letnim jest wypełniony przepięknymi kwiatami, altana pozwalająca na ślub w plenerze oraz 2 osobne sale-oranżerie które można zaaranżować wg potrzeb.
 
Oranżeria jest to takie miejsce, które na długo zapadnie w pamięć Wam oraz waszym gościom.
Polecamy !
Stara Oranżeria – Mroków
kontakt@staraoranzeria.pl
 

Villa Foksal

villa_foksal_dj_na_wesele
Kolejne miejsce na naszej liście rekomendacji to VILLA FOKSAL. Miejsce w którym gościliśmy niezliczoną liczbę razy zarówno na weselach jak i eventach firmowych.
 
Przepiękna restauracja otoczona ogrodem wraz z ogrzewaną oranżerią w samym centrum Warszawy. Miejsce oraz zespół restauracji z pewnością sprawi że poczujecie się wyjątkowo.
Z czystym sercem polecamy to miejsce !
 
 
Tel: 22 827 87 16, 502 042 588 |
Email: info@villafoksal.pl
ul. Foksal 3/5, 00-366 Warszawa
Villa Foksal

Pałac Mała Wieś

palac_mala_wies_dj_na_wesele
Pałac Mała Wieś – urokliwe miejsce oddalone o ok. 50 km od Centrum Warszawy. Miejsce z ogromnym potencjałem – Sala wielka to miejsce dla aż 360 osób (robi wrażenie !), Szklarnia na 150 osób czy Sala Klubowa na 100 osób.
Cały obiekt urządzony gustownie, i mimo swojej wielkości i przestronności zapewnia przyjazną atmosferę. Śmiało możemy stwierdzić że miejsce nie bezpodstawnie znajduje się w czołówce obiektów weselno – eventowych, wszystko jest na najwyższym poziomie.
Jest to jedno z ulubionych miejsc wedding plannerek.
ps. również można zorganizować ceremonię zaślubin w ogrodzie !
Pałac Mała Wieś
Mała Wieś 40
05-622 Belsk Duży
Recepcja
Dział sprzedaży
Przyjęcia okolicznościowe i wesela
Konferencje, szkolenia, eventy, spotkania, pikniki
tel: + 48 782 40 40 40 wew. 3
biuro@palacmalawies.pl
Pałac Mała Wieś 1786 – Hotel / Restauracja Stara Wozownia / Nowa Oranżeria

Reduta Banku Polskiego

Reduta Banku Polskiego
Jakoś nas to nie dziwi że jest to kilkukrotny zwycięzca na najlepsze miejsce na organizację wesela ! Samo centrum Warszawy, fenomenalne wnętrze , 400 m2 ! Charakter przestrzeni daje możliwość dzięki dodatkom – dekoracje, oświetlenie – dostosować się do własnego stylu. Rewelacyjne położenie miejsca – Centrum Warszawy !
Do tego zgrany zespół, wspaniałe jedzenie, duże możliwości adaptacyjne – to przepis na udane wesele !
 
POLECAMY !
 
Reduta Banku Polskiego
ul. Bielańska 10, 00-085 Warszawa
Telefon: 789 056 654 lub +48 22 826 35 09
E-mail: reduta@reduta.pl